Cosul Tau

Cariere

CONSULTANT VANZARI

Candidatul ideal

- Ai spune despre tine ca esti o persoana amabila, atenta la detalii si ca iti plac lucrurile rafinate?
- Iti doresti sa-ti dezvolti abilitatile in vanzari si sa faci parte dintr-o echipa orientata catre rezultate?

Daca ai raspuns cu DA, si ai:

-Capacitate de analiza si spirit de observatie;
-Excelente abilitati de organizare și persuasiune;
-Atitudine pozitiva și spirit de initiativa;
-Cunostinte de operare PC

Descrierea jobului

Vino in echipa noastra si vei beneficia de:

-Training-uri specializate (vei invata despre vanzarea consultativa a produselor premium) care te vor ajuta sa te dezvolti profesional si personal;
-Salariu competitiv, bonus de performanta si bonusuri suplimentare ocazionale;
-Tichete de masa cu valoarea nominala de 20 lei;
-Contract de munca pe perioada nedeterminata;
-Program de lucru flexibil, in ture (Programul de lucru este repartizat in ture, specific activitatilor desfasurate in spatiile comerciale tip mall.)

Care vor fi responsabilitatile tale in calitate de Consultant vanzari - bijuterii?

-vei consilia clientii in alegerea optima a produselor;
-vei promova si prezenta produsele din portofoliul companiei;
-vei efectua operatiuni de incasare si inregistrari in sistemul de management al vanzarilor;
-vei efectua diverse operațiuni specifice activitatii de retail;
-vei asigura nivelul optim de stoc in vitrine si vei verifica cu atentie integritatea produselor.

Te-am convins sa te alaturi echipei Sabrini? Trimite-ne CV-ul tau la adresa de e-mail: cariere@sabrini.ro
TRIMITE CV

Prelucrarea datelor cu caracter personal
Temeiul prelucrarii datelor cu caracter personal este reprezentat de art. 6 alin. 1 lit. b) din Regulamentul (UE) 2016/679 al Parlamentului European si al Consiliului din 27.04.2016 privind protectia datelor cu caracter personal, respectiv: "prelucrarea este necesara […] pentru a face demersuri la cererea persoanei vizate inainte de incheierea unui contract". Exercitarea oricarui drept al persoanei vizate se face printr-o cerere expediata la adresa de email: dataprotection@sabrini.ro.